Nabízíme

Inovativní řešení pro energetickou budoucnost

Memodo žije pro fotovoltaický průmysl a díky tomu rozpoznává potřeby trhu dříve, než nastanou. Proto pro vás se značkou PEAKPLAN rozšiřuje sortiment a stává se i vašim partnerem pro řízení komerčních projektů.

Koncept PEAKPLAN přináší inovativní řešení šitá na míru. Najdeme efektivní koncepce pro budování odvážných projektů v energetice a stavebnictví. Zprostředkujeme ty nejlepší projekty pro vaši investiční strategii do obnovitelných zdrojů. Optimalizujeme společně s partnery vaši spotřebu energie, navrhujeme komplexní fotovoltaické systémy pro průmyslové budovy a komerční infrastrukturu pro nabíjení.

Náš cíl

Komplexní řešení

Díky energetickým řešením na míru vyhovujeme potřebám instalačních firem, stavebních společností, odborníků z energetického průmyslu, investorů a podniků s vysokou spotřebou energie – a krok za krokem tak posouváme přechod na zelenou energii kupředu.

„Zásobování větších území, bytového domu nebo celého podniku elektřinou udržitelným způsobem je velmi náročné, zejména proto, že jsou vyžadovány zkušenosti a předvídavost. PEAKPLAN je po ruce jako partner pro individuální a komplexní vývoj energetických konceptů. Pro mě je PEAKPLAN logickým doplňkem toho, co Memodo nabízí.“

Daniel Schmitt

Zakladatel, CEO Memodo GmbH

Early Access Login